Imię i nazwisko:

Producent i model telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

 

Warunki użytkowania serwisu internetowego kupimytelefony.pl

Operatorem i właścicielem niniejszego serwisu jest NetRepublic. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego, są zastrzeżone. 

Cennik skupu telefonów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 kodeksu cywilnego.

Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisów internetowych kupimytelefony.pl, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do firmy. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela.

 

Właściciel dołoży odpowiednich starań, aby informacje umieszczane na jego stronach były wyczerpujące i aktualne, ale nie zobowiązuje się do określenia stopnia ich dokładności ani konieczności stałego uaktualniania wszystkich danych. NetRepublic nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia. 

 

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. NetRepublic nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu.